DIZAINS
 • DIZAINS Palielināt
  DIZAINS

  Esiet pamanāms ikreiz, kad apsēžaties pie pilnīgi jaunā Kia Sportage stūres. Šim Eiropā izstrādātajam un ražotajam automobilim ir skatienu piesaistoši sāni, izteiksmīga sportiska stila priekšpuse ar Kia raksturīgo režģi un rūpīgi izstrādātas hromētas logu apdares. Drosmīgais aizmugures dizains un dinamiski mirgojošās aizmugures gaismas piešķir eleganci un stilu.

 • DROSMĪGS APVIDUS AUTOMOBIĻA STILS Palielināt
  DROSMĪGS APVIDUS AUTOMOBIĻA STILS

  Pilnīgi jaunajam Sportage no motora pārsega līdz pat bagāžas nodalījumam manāmas apvidus automobilim raksturīgās iezīmes. Arī augstie priekšējie lukturi un zemais, platais režģis piešķir priekšpusei izteiksmību un stabilu novietojumu uz ceļa. Plūdenās līnijas un izteiksmīgās iezīmes padara dizainu dinamisku. Aizmugurē izteiksmīgās līnijas un rūpīgi izstrādāto virsbūvi papildina izteiksmīgi aizmugurējie lukturi — šo dizainu jūs nespēsiet aizmirst.

 • UZLABOTS INTERJERS Palielināt
  UZLABOTS INTERJERS

  Pilnīgi jaunā Sportage salons ir pārsteigumu pilns. Jūs varat sajust un saskatīt atšķirību, ko rada tā maigie materiāli, izsmalcinātā apdare un rūpīgi izstrādātās detaļas. Jaunais, ergonomiskais salons ir pilnībā orientēts uz vadītāju — viss atrodas ērti aizsniedzamās un saredzamās vietās. Tādējādi jūs varat veltīt visu savu uzmanību ceļam.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJA
 • PROGRESĪVA APGAISMOJUMA SISTĒMA Palielināt
  PROGRESĪVA APGAISMOJUMA SISTĒMA

  Pilnīgi jaunā Kia Sportage jaunākās apgaismojuma tehnoloģijas nodrošina ērtu braucienu bez raizēm. Dubultie ksenona priekšējie lukturi ar dinamiskām rotējošajām spuldzēm uzlabo redzamību naktī, kārtīgi izgaismojot priekšā esošos līkumus. Tālo gaismu palīgsistēma automātiski identificē priekšā esošo automobiļu priekšējos un aizmugurējos lukturus un attiecīgi pielāgo jūsu automobiļa tālās un tuvās gaismas.

 • PROAKTĪVS ATBALSTS Palielināt
  PROAKTĪVS ATBALSTS

  Vienmēr esat informēts par ātruma ierobežojumiem ar pilnīgi jauno Sportage ātruma ierobežojumu informācijas sistēmu. Kamera atpazīst ātruma ierobežojumu ceļazīmes, un mērierīču panelī parādās maksimālais atļautais braukšanas ātrums. Izmantojot to pašu kameru, joslas ieturēšanas palīgsistēma jūs aktīvi brīdina, ja sākat novirzīties no joslas, neinformējot par to ar virzienrādītāju, un nepieciešamības gadījumā tā pat ievirza jūs atpakaļ joslā.

 • ATPAKAĻSKATA KAMERA Palielināt
  ATPAKAĻSKATA KAMERA

  Acis jūsu automobiļa aizmugurē? Tas precīzi raksturo braukšanu atpakaļgaitā ar pilnīgi jauno Kia Sportage. Atpakaļskata kamera ļauj redzēt visu aizmugurē notiekošo, attēlojot navigācijas sistēmas ekrānā dinamiskas norādes, kas palīdz pareizi novietot automobili.

 • VIEDĀ STĀVVIETAS PALĪGSISTĒMA Palielināt
  VIEDĀ STĀVVIETAS PALĪGSISTĒMA

  Izbaudiet vienkāršu automobiļa novietošanu stāvvietā Viedā stāvvietas palīgsistēma palīdz novietot automobili paralēli vai perpendikulāri brauktuvei. Turklāt tā palīdz izbraukt no paralēlajām stāvvietām, izmantojot parocīgo manevrēšanas funkciju. Jums tikai jāpielāgo ātrums un jāpārslēdz pārnesumi.

 • KONTROLES INSTRUMENTI Palielināt
  KONTROLES INSTRUMENTI

  Visa svarīgā informācija vienuviet — tāds ir pilnīgi jaunā Kia Sportage sauklis. Starp kontroles instrumentiem novietotajā 4,2 collu TFT LCD ekrānā jūs atradīsiet visu — sākot ar navigācijas norādēm, beidzot ar noderīgu informāciju par jūsu braucienu. Ielūkojoties riepu spiediena kontroles sistēmā, jūs uzreiz redzēsiet, vai nepieciešams pievērst uzmanību riepu spiedienam. SAVIENOJAMĪBA KIA CONNECTED SERVICES Nenomaldieties no ceļa ar Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom. Informācija par ātruma ierobežojumiem (1), laikapstākļiem, satiksmi un daudz ko citu ir ērti apskatāma automobiļa displejā (lai aktivizētu pakalpojumus, nepieciešams viedtālrunis ar datu plānu). Standarta aprīkojumā integrētajai navigācijas sistēmai tiek piedāvāti karšu atjauninājumi 7 gadu garumā un tiešsaistes pakalpojumi**. Šo piedāvājumu papildina iebūvētais WiFi, kas savienojas ar internetu, izmantojot jūsu viedtālruni.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • KIA CONNECTED SERVICES Palielināt
  KIA CONNECTED SERVICES

  Nenomaldieties no ceļa ar Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom. Informācija par ātruma ierobežojumiem(1), laikapstākļiem, satiksmi un daudz ko citu ir ērti apskatāma automobiļa displejā (lai aktivizētu pakalpojumus, nepieciešams viedtālrunis ar datu plānu). Standarta aprīkojumā integrētajai navigācijas sistēmai tiek piedāvāti karšu atjauninājumi 7 gadu garumā un tiešsaistes pakalpojumi**. Šo piedāvājumu papildina iebūvētais WiFi, kas savienojas ar internetu, izmantojot jūsu viedtālruni.

 • NOVATORISKS BEZVADU LĀDĒTĀJS Palielināt
  NOVATORISKS BEZVADU LĀDĒTĀJS

  Izlādējies akumulators? Nekādu problēmu! Vienkārši novietojiet saderīgu mobilo tālruni pilnīgi jaunā Kia Sportage konsoles plauktā un atstājiet to uzlādēties bez vadiem. Ja novietosiet plauktā citus priekšmetus, svešķermeņu noteikšanas sistēma tos atpazīs un bloķēs uzlādes funkciju, tādējādi uzlabojot drošību. Šī ir tikai viena no daudzajām ērtajām funkcijām, kas ietvertas jaunajā Kia Sportage.

 • JBL® SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL® SKAŅAS SISTĒMA

  Ieklausieties citā ritmā: pilnīgi jaunajā Sportage savu iecienītāko mūziku varat klausīties augstākajā kvalitātē. 8 skaļruņu JBL skaņas sistēma, kas ietver Clari-fiTM mūzikas kvalitātes uzlabošanas tehnoloģiju, uzlabo MP3 audio kvalitāti, nodrošinot dzidru augstas izšķirtspējas skaņu. Svarīgākais jautājums: kuram dziesmu sarakstam dziedāt līdzi vispirms?

 • SAVIENOJIETIES, NOKLIKŠĶINIET UN IZBAUDIET Palielināt
  SAVIENOJIETIES, NOKLIKŠĶINIET UN IZBAUDIET

  Lai savienojamība turpinās neatkarīgi no jūsu galamērķa! Izmantojiet un uzlādējiet visas savas ierīces elastīgi, izmantojot USB un ārējās pieslēgvietas, kas atrodas pilnīgi jaunā Kia Sportage priekšējā konsolē. Salonā sēdošajiem draugiem un ģimenes locekļiem patiks aizmugures sēdekļu ātrās uzlādes USB pieslēgvietas. Ar Bluetooth® jūs nepalaidīsiet garām nevienu zvanu un varēsiet klausīties savas iecienītākās dziesmas.

Iepriekš Tālāk

SALONS
 • PIEVILCĪGS DIZAINS Palielināt
  PIEVILCĪGS DIZAINS

  Pilnīgi jaunajā Sportage jūs jutīsieties kā mājās, jo tajā maksimāls komforts un izcils praktiskums apvienots ar maigiem augstas klases materiāliem. Tā ir kvalitāte, ko varat saskatīt un sajust. Pareizajās vietās esošās matētā hroma detaļas un mirdzošās detaļas rada neaizmirstamu iespaidu. Kāpēc gan nepadarīt automobili personiskāku, izvēloties iecienītākos toņus un materiālus?

 • TELPA, KO IZBAUDĪT Palielināt
  TELPA, KO IZBAUDĪT

  Pilnīgi jaunajā Sportage jūs neizjutīsiet šaurību, jo jums un jūsu pasažieriem brauciens būs īpaši ērts. Ar savu unikāli izkārtoto salonu, plašumu, nolokāmajiem aizmugures sēdekļiem un citiem aspektiem salons jums šķitīs pārsteidzoši plašs un elastīgs. Patīkamam braucienam pat intensīvā satiksmē

 • IZCILI SĒDEKĻI Palielināt
  IZCILI SĒDEKĻI

  Atlaidieties un izbaudiet ērtos sēdekļus. Ziemā papildu siltumam tie tiek apsildīti priekšpusē un aizmugurē, savukārt vasarā — ventilēti priekšpusē, lai uzturētu vēsumu. Papildu komfortam vadītāja sēdeklis ir aprīkots ar gurnu atbalstu. Elektriskos priekšējos sēdekļus ir vienkārši noregulēt nepieciešamajā pozīcijā. Vai jau minējām, ka aizmugures sēdekļi ir nolokāmi un jūs varat izvēlēties kādu no 9 sēdekļu apdares variantiem?

 • IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS Palielināt
  IETILPĪGS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

  Vienalga, kāds aprīkojums nepieciešams jūsu piedzīvojumiem – pilnīgi jaunajā Sportage tam ir daudz vietas. Standarta pozīcijā ietilpīgajā bagāžas nodalījumā var ielikt līdz 491 litram bagāžas, bet, nolokot aizmugures sēdekļus — līdz 1480 litriem bagāžas. Izņemot bagāžas nodalījuma grīdu, jūs iegūstat vēl 12 litrus vietas iepirkumu, sporta aprīkojuma un citas bagāžas glabāšanai.

 • VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS AR ELEKTROPIEDZIŅU Palielināt
  VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS AR ELEKTROPIEDZIŅU

  Bagāžas nodalījuma atvēršana, neizmantojot rokas? Lūk, tā ir vieda tehnoloģija! Kad jūsu rokas ir pilnas ar aprīkojumu vai pārtikas produktiem, vienkārši pieejiet pie pilnīgi jaunā Sportage ar viedo atslēgu kabatā, stāviet attiecīgajā zonā 3 sekundes, un bagāžas nodalījums automātiski atvērsies. Viedā atslēga nodrošina arī vienkāršu bezatslēgu piekļuvi automobilim un ļauj iedarbināt dzinēju, nospiežot pogu.

 • PANORĀMAS STIKLA JUMTS Palielināt
  PANORĀMAS STIKLA JUMTS

  Pilnīgi jaunais Kia Sportage ir aprīkots ar papildu panorāmas jumta lūku, un tas katram piedzīvojumam piešķir jaunu, aizraujošu perspektīvu. Kad esat pietiekami baudījis sauli, vienkārši aizveriet lūku, nospiežot pogu.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBA
 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

  Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma palīdz novērst negadījumus, garantējot jūsu drošību. Sensors un kamera identificē gājējus un automobiļus uz ceļa, brīdinot jūs, ja pastāv sadursmes risks. Ja jūs nereaģējat, tiek automātiski iedarbinātas automobiļa bremzes, lai novērstu negadījumu vai mazinātu tā sekas.

 • AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA Palielināt
  AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA

  Likvidējiet nepārredzamās zonas, izmantojot aklās zonas kontroles sistēmu. Šī viedā tehnoloģija kontrolē aklās zonas un parāda vizuālu brīdinājumu sānskata spogulī, ja aklajā zonā iebrauc cits transportlīdzeklis. Kad braucat atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina jūs, ja automobilim kaut kas tuvojas. Sirdsmieram, izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā.

 • PASĪVĀ DROŠĪBA Palielināt
  PASĪVĀ DROŠĪBA

  Pilns drošības funkciju spektrs ir ietverts pilnīgi jaunā Sportage standarta aprīkojumā. Progresīvā virsbūve ir nostiprināta ar īpaši augstas izturības tērauda elementiem. Seši gaisa spilveni, kas stratēģiski izvietoti salonā, nodrošina aizsardzību sadursmes gadījumā. Šie ir tikai daži no daudzajiem aspektiem, kas pierāda, ka automobilis ir izstrādāts, rūpējoties par jūsu drošību.

Iepriekš Tālāk

BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • UZLABOTAS APVIDUS AUTOMOBIĻA IESPĒJAS Palielināt
  UZLABOTAS APVIDUS AUTOMOBIĻA IESPĒJAS

  Bezceļa apstākļos un bez robežām — izbaudiet pilnīgu brīvību un vadāmību ar pilnīgi jauno Kia Sportage, lai kur jūs dotos. Progresīvās pilnpiedziņas apvidus automobiļa iespējas pastāvīgi kontrolē braukšanas apstākļus, lai saglabātu vilci uz nelīdzenām, nestabilām un slidenām virsmām. Tās palīdz arī uzlabot sānu stabilitāti, veicot pagriezienus.

 • OPTIMIZĒTI DZINĒJI Palielināt
  OPTIMIZĒTI DZINĒJI

  Pilnīgi jaunais Kia Sportage, kas izstrādāts gan veiktspējai, gan praktiskumam, ietver iespaidīgus viedos dzinējus. Izvēlieties no plašā benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju klāsta, kas ietver GT Line jauno 1,6 Turbo GDI benzīna dzinēju. Lai ko jūs izvēlētos, jūsu brauciens būs dinamisks, plūdens un ekonomisks degvielas patēriņa ziņā.

 • DIVSAJŪGU PĀRNESUMKĀRBA Palielināt
  DIVSAJŪGU PĀRNESUMKĀRBA

  Izbaudiet manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības, kas apvienotas 7 pakāpju pārnesumkārbā ar diviem sajūgiem. Tagad ātrāka un vienmērīgāka ātruma uzņemšana, uzlabota manevrētspēja un uzlabota degvielas ekonomija ir rokas stiepiena attālumā. Uz stūres esošie pārnesumu pārslēgšanas slēdži ļauj izbaudīt sacensību garšu jūsu pirkstgalos.

 • IDLE STOP&GO Palielināt
  IDLE STOP&GO

  Degvielu ekonomējošā Idle Stop&Go tehnoloģija ir draudzīgāka gan videi, gan jūsu maciņam. Kad automobilis ir dīkstāvē, šī tehnoloģija izslēdz dzinēju un to atkal ieslēdz, tiklīdz nospiežat gāzes pedāli. Tehnoloģijā ietverta arī enerģijas reģenerācijas sistēma. Kad noņemat kāju no gāzes pedāļa, sistēma automātiski izmanto kinētisko enerģiju, lai uzlādētu akumulatoru.

Iepriekš Tālāk

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Pilnīgi jaunais Kia Sportage ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

Modelis Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,6 LX 2WDManuālā7,420-7,981168,00-180,8019 290
1,6 T-GDI LX Plus 2WD 7DCTAutomātiskā7,440-8,234168,10-186,0023 840
1,6 EX 2WDManuālā7,420-7,981168,00-180,8022 790
1,6 EX 2WD Black EditionManuālā7,420-7,981168,00-180,8023 290
1,6 CRDi EX 2WDManuālā5,675-6,108148,54-159,9925 290
1,6 CRDi EX 2WD Black EditionManuālā5,675-6,108148,54-159,9925 790
1,6 CRDi (HP) EX 2WD 7DCTAutomātiskā5,723-6,231149,88-163,1527 290
1,6 CRDi (HP) EX 2WD 7DCT Black EditionAutomātiskā5,723-6,231149,88-163,1527 790
1,6 CRDi (HP) MHEV EX 4WD 7DCTAutomātiskā6,598172,8029 790
1,6 CRDi (HP) MHEV EX 4WD 7DCT Black EditionAutomātiskā6,598172,8030 290
1,6 CRDi (HP) MHEV GT-Line 4WD 7DCTAutomātiskā6,598172,8031 790
1,6 CRDi (HP) MHEV GT-Line TX 4WD 7DCTAutomātiskā6,598172,8036 790
1,6 T-GDI EX 2WD 7DCTAutomātiskā7,440-8,234168,10-186,0026 290
1,6 T-GDI EX 2WD 7DCT Black EditionAutomātiskā7,440-8,234168,10-186,0026 790
1,6 T-GDI EX 4WD 7DCTAutomātiskā8,264-8,609187-19527 790
1,6 T-GDI EX 4WD 7DCT Black EditionAutomātiskā8,264-8,609187-19528 290
1,6 T-GDI GT-Line 4WD 7DCTAutomātiskā8,264-8,609187-19529 790
1,6 T-GDI GT-Line TX 4WD 7DCTAutomātiskā8,264-8,609187-19534 790

* Kia 7 gadu/150 000 km garantija jauniem automobiļiem
Spēkā visās ES dalībvalstīs, kā arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā, ievērojot vietējos noteikumus.

** Kia 7 gadu karšu atjauninājumi
Programma ir spēkā tikai jauniem Kia automobiļiem, kas iegādāti pēc 2013. gada 28. februāra un aprīkoti ar rūpnīcā uzstādītu LG navigācijas ierīci. Var tikt iekasēta servisa maksa par atjauninājumam nepieciešamo laiku. 7 gadu karšu atjauninājumu programma ietver sešus karšu atjauninājumus, jo Kia automobiļiem rūpnīcā jau tiek uzstādīta jaunākā pieejamā karšu versija. Šī programma neietekmē navigācijas sistēmas garantiju. Kia neuzņemas atbildību par karšu datu piegādātāja „Navteq” nodrošināto karšu datu kvalitāti.
TomTom tiešsaistes pakalpojumi:
pakalpojumi ir bez maksas 7 gadus pēc pirmās navigācijas sistēmas savienošanas ar mobilo tīklu.

 

(1) TomTom fotoradaru pakalpojums
Lielākā daļa atbildīgo valsts un pašvaldību iestāžu atzīst, ka TomTom fotoradaru pakalpojums padara braukšanu drošāku. Kia ievēro pastāvošās vietējās prasības un, kad nepieciešams, pielāgo savu darbību. Klikšķiniet šeit, lai iepazītos ar vispārējiem noteikumiem

(2) Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma
Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEBS) ir palīgsistēma un neatbrīvo vadītāju no pienākuma braukt droši. Braucot pie stūres, vadītājam ir jāņem vērā savs prasmju līmenis, oficiālās prasības un kopējais ceļa un satiksmes stāvoklis. AEBS nav paredzēta autonomai automobiļa vadīšanai. Plašāku informāciju skatiet lietotāja pamācībā.

B (1,6 GDI)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI
B (1,6 T-GDI)
15 000 KM / 24 MĒNEŠI
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Dimension image
Dimension image

Kia augstsprieguma litija jonu akumulatoru bloki elektriskajiem automobiļiem (EV), hibrīda elektriskajiem automobiļiem (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (PHEV) ir paredzēti ilgstošai kalpošanai. Uz šīm baterijām attiecas KIA 7 gadu vai 150 000 km garantija no sākotnējās reģistrācijas dienas atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. Kia garantija zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (MHEV) ir 2 gadi no sākotnējās reģistrācijas dienas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV Kia garantē 70% baterijas ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai ierobežotu iespējamo ietilpības samazināšanos, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.