360° view

BRAUKŠANAS DINAMIKA

BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • Palielināt

  Jaunais Kia Niro ir gan efektīvs, gan stilīgs, un tas aizsāk jaunu laikmetu dinamiskā braukšanā ar hibrīdautomobiļiem. Uzziniet, kā šī iespaidīgā sistēma nodrošina labāko veiktspēju. Ikreiz, kad apsēžaties pie stūres.

 • Palielināt

  Izbaudiet līganu pārnesumu pārslēgšanu un uzlabotu degvielas ekonomiju, ko nodrošina ātri reaģējoša 6 pakāpju divsajūgu pārnesumkārba. Aizmirstiet par pārnesumu pārslēgšanas problēmām un iepazīstiet sistēmu, kas apvieno manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības.

 • Palielināt

  ai izbaudītu sportiskāku braucienu ar jauno Kia Niro, pabīdiet pārnesumu pārslēgu pret sevi, lai pārslēgtos sporta režīmā. Pārejiet nākamajā līmenī, manuāli pārslēdzot pārnesumus, izmantojot sešpakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. Jūs to nebūsiet gaidījis no hibrīddzinēja krosovera!

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA
 • Palielināt

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan Niro ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī Niro uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu.

 • Palielināt

  Ja izbraucat no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA) brīdina jūs un pat stūrē automašīnu atpakaļ uz sākotnējo pozīciju.

 • Palielināt

  Aklā punkta sadursmes brīdinājuma (BCW) sistēma brīdina, kad jūsu automašīnas aklajā punktā iebrauc cits transportlīdzeklis.

 • Palielināt

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • Palielināt

  Kad naktī vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

VIRSBŪVE Dzinējs Pārnesumu kārba KOMPLEKTĀCIJA Cena
4x21.6 GDI 6DCTAutomātiskāLX24 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomātiskāEX27 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomātiskāTX30 990

IZMĒRI