360° view

DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Jaunais Kia Ceed Sportswagon sniegs Jums vairāk iespēju dienas baudīšanai. Tas godam apliecinās savu Sportswagon emblēmu, apvienojot pārliecinoši atlētisko dizainu ar daudzveidīgi iekārtojamu telpu un dinamisku braukšanu. Sagatavojieties elpu aizraujošam braukšanas baudījumam.

 • Palielināt

  Jaunajam Kia Ceed Sportswagon ir hečbeka atlētiskā stāja, divslāņu priekšējais režģis, LED priekšējie lukturi ar "Ice Cube" LED DRL un miglas lukturi, kas piešķir automašīnai unikālu izskatu. Sportiski zemo profilu vizuāli pagarina logi ar hromētiem ietvariem, savukārt elegantās jumta sliedes sniedz brīvu iespēju piestiprināt visu, kas vien vajadzīgs.

 • Palielināt

  Skatienu piesaistošie LED dienas gaitas lukturi padara Jūsu automašīnu pamanāmāku un atpazīstamāku uz ceļa. Lieliskais dizains, ir jaunā Kia Ceed saimes raksturojošā iezīme. LED sānu pagriezienu rādītāji (3 kubi) lukturu iekšpusē izceļ automašīnas platumu. Priekšpusē ir LED priekšējie lukturi ar ""Ice Cube"" LED dienas gaitas lukturiem un tālās gaismas lukturu palīgsistēma (HBA).

 • Palielināt

  Viss orientēts uz vadītāja labsajūtu sēžot pie stūres. Gludais horizontālais mērinstrumentu paneļa izkārtojums rada telpisku noskaņu. Stila opcijas ietver auduma un mākslīgās ādas apdari, melnā vai pelēkā krāsā – ja vēlaties izsmalcinātāku apdari – pilnībā melnas ādas apdari. Modernā tehnoloģija ir nevainojami integrēta 8” skārienekrānā ar navigācijas sistēmu.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KOMFORTS

 • Palielināt

  Jau tā būtiskos 625 litrus bagāžas telpas ātri var izvērst par bagātīgu 1694 litru telpu – atliek vien tikai nolocīt aizmugurējo sēdekļu atzveltnes. Ir arī divi glabāšanas nodalījumi zem grīdas, kuros var novietot nost no ziņkārīgām acīm mazākus priekšmetus.

 • Palielināt

  Viedās elektriski atveramās bagāžas nodalījuma durvis brīdī, kad rokas ir aizņemtas un Jūs tuvojaties no automašīnas aizmugures ar viedatslēgu savā kabatā, atveras automātiski - tas ir lielisks risinājums! Viedatslēga sniedz Jums piekļuvi automašīnai un iespēju lietot dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas pogu. Ietverta arī tālvadība logu aizvēršanai.

 • Palielināt

  Vēsā laikā nesajutīsiet diskomfortu, jo visi sēdekļi ir ātri apsildāmi, tāpat arī stūre un vējstikls. Priekšējos sēdekļos iestrādāta arī ventilācija, lietošanai karstajā laikā. Viedā novietošanas palīgsistēma (SPA) palīdz stāvvietā automašīnai iebraukt jebkādā platībā: aizmugures skata kamera skārienekrānā rāda dinamiskas vadlīnijas, kas palīdzēs novietot automašīnu.

 • Palielināt

  Kad diennaksts tumšajā laikā, vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

 • Palielināt

  Baudiet iemīļotu mūziku augstas audio izšķirtspējas kvalitātē. JBL Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem un modernizētu Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju nodrošina Jūsu braucienam lielisku skaņu celiņu.

 • Palielināt

  Aizmirstiet kabeļus un vadus – Jums tikai jānovieto savs viedtālrunis ar Qi tehnoloģiju uz bezvadu tālruņa lādētāja.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

DROŠĪBA

DROŠĪBA
 • Palielināt

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • Palielināt

  Aklās zonas uzraudzības sistēmai ir radaru sensori, kas uzrauga aklās zonas un brīdina par tuvojošamies auto, parādot attiecīgu simbolu sānskata spogulī. Joslu maiņas palīgsistēma palīdz droši mainīt joslas. Ja pirms joslu maiņas ieslēdzat pagrieziena rādītāju un sistēma konstatē tuvojošos auto paralēlajās joslās, sistēma aktivizē mirgojošu indikatoru sānu logā, tādējādi jūs brīdinot. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • Palielināt

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan CEED ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī CEED uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu. Būdama palīdzīga funkcija, jo īpaši sastrēguma satiksmē*, adaptīvā kruīza kontrole (SCC) ir pieejama tikai modeļos ar DCT pārnesumkārbu un EX aprīkojumu.

 • Palielināt

  Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un mērinstrumentu panelī. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • Palielināt

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanās spēju, uzraugot stūres kustību, indikatoru, paātrinājumu un vispārējo brauciena ilgumu. Konstatējot miegainības vai neuzmanības pazīmes, DAW brīdina ar akustisku signālu un kafijas tases simbolu mērinstrumentu panelī.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KIA 7 GADU GARANTIJA

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Ikviens Kia Ceed Sportswagon īpašnieks bauda mūsu unikālās 7 gadu jaunas automašīnas garantijas priekšrocības. Tas norāda uz to, cik ļoti paļaujamies uz savām automašīnām un savu tehnoloģiju! Turklāt šo garantiju var nodot tālāk jaunajam īpašniekam, ja automašīnu pārdodat. Maks. 150 000 km nobraukuma automašīnas garantija. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Uz atkāpēm atbilstoši spēkā esošiem garantijas nosacījumiem, piem., attiecībā uz krāsojumu un aprīkojumu, attiecas vietēji noteikumi un nosacījumi.

APKOPES INTERVĀLI

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Modelis Dzinējs Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1.6 CRDi LX Plus1,6 CRDi, 115 ZSManuālā4,110619 390
1.4 T-GDI 7DCT EX NAVI1,4 T-GDI, 140 ZS 7DCT7DCT5,5-5,7125-12921 490
1.6 CRDi (136 hp) 7DCT EX NAVI1,6 CRDi, 136 ZS 7DCT7DCT4,211023 490

IZMĒRI