360° view

DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Aplūkojot jauno Kia Sorento, jums tas acumirklī iepatiksies. Šī automašīna ar slaiko korpusu un izliektajām līnijām ir radīta, lai izceltos. Sākot no uzmanību piesaistošajiem LED priekšējiem lukturiem un aizmugurējiem lukturiem līdz pat izskatīgajiem 19 collu vieglmetāla diskiem, šī automašīna pārspēs jūsu cerības un ļaus izbaudīt autovadīšanas iespējas jaunā līmenī.

 • Palielināt

  Visā, kam pievēršas jūsu skatiens vai pieskaras jūsu roka, ir manāma izsmalcināta elegance – mīksti audumi, āda, īpaši spīdīgi akcenti un satīngluda hroma apdare.

 • Palielināt

  Jaunā Kia Sorento paaugstinātajā motora pārsegā ir iebūvēti aerodinamiskas formas konturēti LED dienas gaitas lukturi ar dinamiskā pagrieziena gaismu tehnoloģiju Dynamic Bending Light, kas nodrošina izcilu pamanāmību dienas apstākļos. Ar automašīnai raksturīgajām aizmugurējām LED kombinētajām gaismām jūs vienmēr būsit pamanāms un atpazīstams.

 • Palielināt

  Salona plašais izkārtojums ar horizontālajām līnijām radīts, iedvesmojoties no lietpratīga bagātīgu proporciju redzējuma, un acumirklī rada mājīguma sajūtu. Plūdlīniju kontūras un izvērstais panelis, gaisa ventilācijas atveres un meistarīgā durvju apdare – ikviena detaļa neuzkrītoši saplūst ar citām, nodrošinot optimālu autovadīšanu.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KOMFORTS

 • Palielināt

  Izbaudiet jauno plašo Kia Sorento bez ierobežojumiem. Viss sākas ar ergonomiskiem, ērtiem un īpaši pielāgojamiem sēdekļiem, kādi pieejami piecvietīgajā vai septiņvietīgajā modelī. Salons ir īpaši plašs, un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem ir daudz vietas kājām. Izmantojot trešās rindas sēdekļus, automašīnā var ietilpināt līdz pat septiņiem cilvēkiem, neraizējoties par atpūtas iespējām un ērtībām.

 • Palielināt

  Aizmugurējā bagāžas nodalījuma durvis automātiski atveras, kad sensori nosaka, ka tuvumā atrodas automašīnas viedā atslēga, tāpēc pirkumus vai smagus priekšmetus varat savietot bagāžas nodalījumā, neraizējoties par to, kur tajā brīdī atrodas automašīnas atslēga.

 • Palielināt

  Sēdiet uz stingriem sēdekļiem ar izsmalcinātu ādas apdari. Izbaudiet daudzfunkcionālo elektriski regulējamo sēdekļu sniegtās ērtības, kā arī izmantojiet elektriski darbināmo jostas vietas balstu autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdeklī. Vēsās dienās apsildāmie sēdekļi nodrošina trīs līmeņu apsildi. Savukārt vasarā autovadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļa ventilācija ļauj baudīt patīkamu vēsumu.

 • Palielināt

  Izvietojiet sēdekļus brauciena mērķim atbilstošā kombinācijā, pielāgojot automašīnu garu, lielu vai apjomīgu priekšmetu pārvadājumiem. Tas attiecas arī uz proporcijā 40:20:40 sadalāmajiem un nolokāmajiem otrās rindas sēdekļiem, kas ir bīdāmi un ļauj pielāgot automašīnu pasažieru vai kravu pārvadājumiem.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

SAVIENOJAMĪBA

SAVIENOJAMĪBA
 • Palielināt

  Veicot manevrus ar automašīnu, lai novietotu to stāvēšanai, novērtējiet vispārējas redzamības iespējas, kādas sniedz apkārtskata monitors (AVM) ar četrām kamerām, kas vērstas visos virzienos.

 • Palielināt

  Sajūtiet atšķirību tajā, kādu audio skaņu salonā spēj nodrošināt 10 Harman Kardon® skaņas sistēmas skaļruņi. Automašīna ir aprīkota ar Clari-Fi™ tehnoloģiju, kas uzlabo digitālā audio baudījumu, savukārt QuantumLogic™ Surround Sound tehnoloģijas jaunumi nodrošina autentisku, smalku daudzdimensionālu skanējumu.

 • Palielināt

  Izlādējies akumulators? Piedāvājam ērtu risinājumu – novietojiet viedtālruni uz speciālā paliktņa viduskonsolē. Tagad tas lādējas, savukārt jūs varat visu uzmanību veltīt braukšanai. Nav nepieciešami ne vadi, ne savienojumi!

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJA UN DROŠĪBA

 • Palielināt

  Jaunajā Kia Sorento viss ir pārskatāms. Aklā punkta sadursmes brīdinājuma (BCW) sistēma brīdina, kad jūsu automašīnas aklajā punktā iebrauc cits transportlīdzeklis. Aizmugurējas šķērsošanas izvairīšanās brīdinājuma (RCAW) sistēma brīdina par transportlīdzekļiem, kam tuvojaties, atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas.

 • Palielināt

  Vadītāja uzmanības brīdinājums (DAW) konstatē, kad brauciena laikā sākat zaudēt koncentrēšanās spēju, uzraugot transportlīdzekļa un vadītāja uzvedību. Ja nepieciešama bremzēšana, sistēma brīdina autovadītāju, ģenerējot gan vizuālos, gan akustiskos brīdinājumus.

 • Palielināt

  Viedā kruīza kontrole (SCC) nodrošina mierīgāku sajūtu, braucot pa autoceļiem. Ar automātiskās bremzēšanas un paātrinājuma palīdzību tiek uzturēts automašīnas ātrums, saglabājot drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

 • Palielināt

  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) nosaka priekšā braucošos transportlīdzekļus un kājāmgājējus, kas šķērso ceļu.8 Ar radara un kameras palīdzību sistēma uzrauga attālumu līdz transportlīdzekļiem un automašīnas ātrumu un brīdina par iespējamu sadursmi. Ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski iedarbina automobiļa bremzes, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu tās sekas.

 • Palielināt

  Paralēlās stāvvietas palīgsistēma (PA-PRL) jūsu vietā veic manevrus ar jauno Kia Sorento, lai nevainojami novietotu to stāvēšanai gan paralēlā, gan perpendikulārā stāvvietā. Sistēma veiks manevrēšanu, arī izbraucot no stāvvietas.

 • Palielināt

  Mūsu izvēlētās jaunākās uzlabotās palīgsistēmas autovadītājam (ADAS) – Kia DRIVE WiSE tehnoloģijas – ceļu padara drošāku un ērtāku.7 Mazāk stresa un problēmu ļaus jums patiesi izbaudīt braukšanu ar jauno Kia Sorento.

 • Palielināt

  Ja izbraucat no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA) brīdina jūs un pat stūrē automašīnu atpakaļ uz sākotnējo pozīciju.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

Dzinējs VIRSBŪVE KOMPLEKTĀCIJA Degviela Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
2,2 CRDI4x4Comfort Pack MY19Dīzelis8AT6,517044 49039 990
2,2 CRDI4x4TX MY19Dīzelis8AT6,517048 99043 990
2,2 CRDI4x4TX GT-Line MY19Dīzelis8AT6,517050 49044 990

APKOPES INTERVĀLI

 D (2,2CRDi)
 30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

IZMĒRI

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
19 Kumho 235/55R19 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 71
18 Nexen 235/60R18 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 69

JURIDISKĀS ATRUNAS

Clari Fi™ tehnoloģija

Harmon Kardon® skaņas sistēma pieejama komplektā ar Clari Fi™ tehnoloģiju. Failus saspiežot MP3 datu formātā, digitāla informācija tiek zaudēta. Clari Fi™ tehnoloģija palīdz koriģēt zaudētus augstus/zemus skaņas toņus un uzlabo skaņas kvalitātes līmeni.


Bezvadu tālruņa uzlādes sistēma

Bezvadu uzlādes sistēma ir saderīga ar tālruņiem, kuros izmantota Qi tehnoloģija vai adpateris.


DRIVE WiSE tehnoloģijas

DRIVE WiSE tehnoloģijas ir palīgsistēmas un neatbrīvo autovadītāju no atbildības par drošu transportlīdzekļa vadīšanu jebkurā laikā. Autovadītājam(-ai) braukšanas uzvedība jāpielāgo savām braukšanas spējām, juridiskajām prasībām un vispārējiem ceļu un satiksmes apstākļiem. DRIVE WiSE tehnoloģijas nav paredzētas automobiļa autonomai braukšanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet īpašnieka rokasgrāmatu.


Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA)

Priekšējās sadursmes novēršanas palīgsistēma (FCA) ir palīgsistēma un neatbrīvo autovadītāju no atbildības par drošu transportlīdzekļa vadīšanu jebkurā laikā. Autovadītājam(-ai) braukšanas uzvedība jāpielāgo savām braukšanas spējām, juridiskajām prasībām un vispārējiem ceļu un satiksmes apstākļiem. FCA tehnoloģijas nav paredzētas automobiļa autonomai braukšanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, pārskatiet īpašnieka rokasgrāmatu.


Kia 7 gadu / 150 000 km nobraukuma garantija jaunajiem automobiļiem

Spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā) saskaņā ar vietējiem noteikumiem un nosacījumiem.


Kartes atjauninājumi uz 7 gadiem

Kā daļa no mūsu plašā kvalitātes solījuma, katrs jaunais Kia transportlīdzeklis, kas rūpnīcā tiek aprīkots ar navigācijas ierīci, ir tiesīgs iegūt karšu 7 ikgadējos atjauninājumus bez maksas. Unikāls piedāvājums, ar kuru tiek nodrošināta pastāvīga navigācijas sistēmas atjaunināšana.
Šī programma attiecas tikai uz jauniem Kia automobiļiem ar rūpnīcā uzstādītām navigācijas ierīcēm un neietekmē garantijas. Servisā var tikt iekasēta maksa par atjaunināšanai nepieciešamo laiku. Kia neatbild par HERE nodrošināto karšu kvalitāti.