RIO

DIZAINS
 • EKSTERJERS, KAS LIEK ATSKATĪTIES Palielināt
  EKSTERJERS, KAS LIEK ATSKATĪTIES

  Pašapzinīgs, elegants un jaudīgs — jaunais Kia Rio ir sportiskāks un novatoriskāks kā jebkad agrāk. Aerodinamiskas līnijas un izteiktas kontūras piešķir automobilim spēcīgu izskatu, kas atbilst tā sniegumam. Kia automobiļiem raksturīgais “tīģera purniņa” priekšējais režģis, jaunie 17” vieglmetāla diski un žilbinošie integrētie divu funkciju dienasgaitas LED lukturi ir papildu uzmanību piesaistoši elementi.

 • MODERNS SALONS Palielināt
  MODERNS SALONS

  Jaunā Kia Rio modernais salons ir ārpus konkurences. Pieskārienam patīkami materiāli, ergonomiska dizaina priekšējie sēdekļi, kā arī uz vadītāju orientēts salons un sportiski elementi — neskaitāmas funkcijas pasažieru ērtībām un progresīvu tehnoloģiju pārpilnība. Braucienu pēc brauciena — vienmēr patīkami atgriezties.

 • PLAŠS UN PRAKTISKS Palielināt
  PLAŠS UN PRAKTISKS

  Ideāli piemērots pilsētai, pietiekami ietilpīgs ikdienas vajadzībām — jaunais Kia Rio šajā automobiļu klasē vārdam “plašums” piešķir jaunu nozīmi. Papildu brīvo telpu īpaši novērtēs aizmugurē sēdošie draugi un ģimenes locekļi, kas aizmugures sēdekļos var gan izstaipīties, gan ērti atlaisties. Pilnīgi jaunas praktiskas iespējas nodrošina aizmugures sēdekļu nolaišanas funkcija. Iespaidīgs plašums līdz pat bagāžas nodalījumam, kura ietilpība ir 325 litri.

Iepriekš Tālāk

BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • IZVĒLIETIES ĀTRO BRAUKŠANAS JOSLU Palielināt
  IZVĒLIETIES ĀTRO BRAUKŠANAS JOSLU

  Nav svarīgi, kas ir jūsu nākamais pilsētvides galamērķis — jaunais Kia Rio Jūs turp aizvedīs! Paļaujieties uz dinamisko sniegumu un automobiļa modernizētās šasijas vienmērīgo, tomēr vienlaikus arī sportisko vadāmību. Izvēlieties transmisiju un dzinēju no piedāvātā klāsta un vienmēr baudiet patīkamus braucienus pilsētas vidē!

 • DZINĒJA VARIANTI Palielināt
  DZINĒJA VARIANTI

  Jaunajam Kia Rio ir pieejams 100 Zs 1,0 T-GDI dzinējs, kas nodrošina nevainojamu snieguma un efektivitātes attiecību. Vēlaties vairāk jaudas? Ir pieejams arī 120 Zs dzinējs. Uzlabota pārnesumu manuālās pārslēgšanas funkcija braukšanu pilsētā padara ērtu un patīkamu.

Iepriekš Tālāk

 • DRIVE WiSE Palielināt
  DRIVE WiSE

  Iepazīstiet DRIVE WiSE, Kia nākotnes braukšanas un palīdzības tehnoloģijas.4 Šīs novatoriskās tehnoloģijas brīdina par bīstamībām, padarot braukšanu drošāku. Kad jums ir mazāk iemeslu uztraukumam, braukšana patiesi sagādā baudu.

 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU

  Jaunā Kia Rio autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) sastāv no priekšējā buferī izvietota radara un vējstiklam piestiprinātas kameras, kas reģistrē automobiļa priekšpusē esošas iespējamas bīstamības, piemēram, gājējus vai citus automobiļus.5 Ja sistēma konstatē apdraudējumu, tā par to brīdina vadītāju un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes, palīdzot izvairīties no negadījuma vai mazinot tā intensitāti.

 • JOSLU MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA Palielināt
  JOSLU MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

  Joslu maiņas brīdinājuma sistēma (LDWS) ceļa joslu apzīmējumus uzrauga ar vējstikla augšdaļā piestiprinātas kameras palīdzību. Ja, braucot ar jauno Kia Rio, novirzīsieties no braukšanas joslas un nebūsiet aktivizējis pagrieziena signāla indikatoru, sistēma aktivizēs trauksmi, ļaujot Jums nenovirzīties no kursa.

 • DROŠĪBAS SISTĒMAS Palielināt
  DROŠĪBAS SISTĒMAS

Iepriekš Tālāk

Modelis Dzinējs Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Atlaižu cenas Cena
1,0 T-GDI EX 7DCT1,0 T-GDI 120 ZS 7DCTAutomātiskā5,83913315 99017 690

 

B
15 000 KM / 12 mēneši
D
30 000 KM / 24 mēneši

 

Dimension image
Dimension image