Autocentrs MAGISTR tika dibināts 1993. gadā kā automašīnu apkopes, remonta un pārdošanas uzņēmums. Pēc rekonstrukcijas 2008. gadā tas kļuvis par mūsdienīgu autocentru ar automašīnu elegantu pārdošanas salonu, labi aprīkotu autoservisu, automašīnu mazgātuvi un plašu auto stāvlaukumu.

Šobrīd autocentrs MAGISTR ir oficiālais PEUGЕOT un KIA dīleris Latvijā.

Autocentra personāla kvalifikācija atbilst augstāk norādīto automašīnu ražotāju korporatīvajām prasībām un starptautiskā audita rekomendācijām.
Aprīkojums, iekārtas, kontroles un darba ar klientiem uzskaites sistēma atbilst Eiropas standartiem un prasībām.

Kopš 2010. gada autocentrs darbojas ar zīmolu MagAuto, kas labi zināms un izprotams mūsu klientiem un partneriem. Zīmola izveide – kvalitātes, drošības un optimistiska skatījuma nākotnē garants.

Izņemot jaunu automašīnu pārdošanu, autocentrs MagAuto lielu uzmanību pievērš dažādu marku automašīnu remontam un apkopei. Kvalitatīva diagnostika, mūsdienu aprīkojums un kvalificētie speciālisti ļauj veikt pat vissarežģītākos remonta veidus.

Autocentra MagAuto lielākā daļa klientu (aptuveni 80 % no kopējā klientu skaita) ir uzņēmumi un firmas, ar kurām ir noslēgti automašīnu apkopes un remonta ilgtermiņa līgumi.

Autocentrs atrodas pievilcīgajā vietā - Višķu ielā 15, Daugavpilī.

Mēs esam priecīgi palīdzēt mūsu klientiem!